Jedinečná událost ve světě módy
Největší módní veletrh v Asii oslaví v roce 2009 svůj 40. ročník působení, což dokazuje, že HKTDC Hong Kong Fashion Week pro období podzim/zima je efektivní obchodní událostí, na které se rok co rok setkávají vystavující a nakupující, aby uzavírali úspěšná partnerství. V roce 2008 ve 4 dnech svého trvaní tento veletrh přilákal 1490 vystavujících z 20 zemí a 23 700 nakupujících ze 100 zemí a regionů z celého světa.

Tématické zóny
Látky & příze představí širokou škálu produktů včetně bavlny, výšivek, lnu a vlny, včetně příze.
Království módy klade důraz na luxusní oblečení nejvyšší kvality.
Salón doplňků - Spice Arena ukáže okouzlující řadu klobouků, bot, šátků a kabelek.
Oblečení pro nejmenší
Veletrh také nabízí přehlídku již tradičních oblastí, jako jsou oděvy & doplňky, spodní prádlo, svatební & společenské šaty. Chybět nebude ani galerie módy a šicí potřeby.


Souběžný program
Současně s Hongkongským týdnem módy pořádá HKTDC v Hong Kongu také výstavu světových módních návrhářů World Boutique, Hong Kong 2009, což je jeden z prvních veletrhů, který představuje návrhářské kolekce a značky z celého světa.

Exkluzivní nabídka pro nakupující
HKTDC nabízí škálu cenových zvýhodnění pro návštěvníky účastnící se veletrhu v podobě exkluzivních slev hotelů. Pro více informací prosím kontaktujte HKTDC pobočku v Praze.

Jednejte teď!
Zaregistrujte se do 10. prosince 2008 a obdržíte vstupenku od HKTDC zdarma poštou.

hktdc.com - Vám přizpůsobená informační služba
Nyní můžete najít produkty, které Vás zajímají na naší webové stránce. Stáhnete si seznam vystavujících společně s čísly jejich stánků na veletrhu a fotografiemi produktů.

Pokud budete mít zájem o další informace, prosím, zavolejte slečně Ing. Ivoně Táborské z pražské pobočky HKTDC na (420) 233 323 514 či zašlete fax na (420) 222 812 283 nebo email na prague.consultant@tdc.org.hk. Velmi ráda Vám zodpoví jakékoli dotazy.

RT
Rebecca Tse
Manager, Marketing Communications
Exhibitions Department