Gwiazda w świecie mody
W 2009 roku największe targi odzieżowe w Azji obchodzą swoje 40-te urodziny – to dowód na to, że HKTDC Hong Kong Fashion Week for Fall/Winter jest skuteczną platformą handlową dla spotykających się co roku wystawców i kupców, chcących osiągnąć sukces w biznesie. W 2008 roku czterodniowa impreza przyciągnęła 1 490 wystawców z 20 krajów i regionów oraz 23 700 odwiedzających z niemal 100 krajów i regionów.

Działy tematyczne
Tkaniny & Przędze tu znaleźć można szeroką gamę takich produktów jak bawełna, hafty, len i wełna oraz przędze.
Imperium mody, gdzie światła reflektorów skierowane są na topowe kolekcje ze świata mody.
Spice Arena prezentuje szeroki wybór nakryć głowy, butów, szali i torebek.
Odzież dla dzieci i niemowląt
Obecne będą także działy z ubiegłych lat: Market Odzieży i Dodatków, Bielizna, Stroje ślubne i wieczorowe, Galeria Mody i akcesoria do szycia.


Równoległe targi
Równolegle z Hong Kong Fashion Week odbywają się targi HKTDC World Boutique, Hong Kong 2009 – pionierska na rynku azjatyckim impreza promująca autorskie i markowe kolekcje z całego świata.

Program dofinansowania dla handlowców
HKTDC oferuje różne programy dofinansowania zakwaterowania dla odwiedzających targi. Informacje na ten temat można uzyskać w warszawskim biurze HKTDC.

Zarejestruj się już dziś
Zarejestruj się do 10 grudnia 2008, aby otrzymać pocztę BEZPŁATNĄ wejściówkę na targi.

Portal handlowy hktdc.com
Warto skorzystać z możliwości wcześniejszego zlokalizowania poszukiwanych produktów na targach. Na portalu handlowym hktdc.com umieszczona jest lista wystawców, z numerami stoisk i zdjęciami niektórych produktów.

RT
Rebecca Tse
Manager, Marketing Communications
Exhibitions Department